UPRAWA BEZ CHEMII

Konieczne jest kilka słów komentarza. Wiele w temacie wyjaśnia poniższe opracowanie:

http://planetazdrowie.pl/2015/07/02/srebro-koloidalne-odtrutka-ludow-starozytnych-sposob-na-zdrowie-i-dlugowiecznosc/

Jego fragmenty poniżej.

…”Jest siedem makroelementów: wapń, chlor, fosfor, żelazo, potas, magnez, sód i siarka. Te minerały obecne są w organizmie w stosunkowo wysokich ilościach, mierzonych w miligramach (mg). Inne minerały uważa się za mikroelementy (pierwiastki śladowe), obecne w tkankach organizmu w ilościach śladowych czyli bardzo małych ilościach mierzonych w mikrogramach . Są to m.in.: chrom, kobalt, miedź, fluor, jod, mangan, molibden, nikiel, selen, srebro, krzem, stront, wanad i cynk. Te pierwiastki śladowe są kluczem do prawidłowego funkcjonowania organizmu…”

…”Ponieważ nasza gleba została wyjałowiona przez intensywną gospodarkę rolną i nawozy chemiczne, nasza żywność praktycznie nie zawiera srebra w charakterze pierwiastka śladowego. Jeśli w organizmie wystąpi niedobór srebra, następuje uszkodzenie systemu immunologicznego. Koloidalne srebro to jedyny bezpieczny sposób, w jaki można dodatkowo pozyskać srebro. Jest ono bioprzyswajalne, co sprawia, że wnika bezpośrednio do tkanek ciała. Minerały, a szczególnie pierwiastki śladowe, są dla organizmu ważniejsze niż witaminy, ponieważ bez ich obecności witaminy nie mogą być wykorzystywane. Badania wskazują na bezpośredni związek między niedoborami minerałów i witamin a chorobami…”

…”Prawdziwym sekretem zdrowia Hunzów jest ich wysoko zmineralizowana woda lodowcowa, zwana „mlekiem lodowcowym” ze względu na swój mleczny wygląd. John A. Tobe, amerykański podróżnik, który badał skład bogatej w minerały wody Hunzów, twierdzi, że wykazuje ona szczególnie wysoką zawartość srebra w formie koloidalnej.

Również podczas analizy wody Hunzów przeprowadzonej przez badacza i autora dr Patricka Flanagana i rumuńskiego naukowca, dr Henri Coandę okazało się, że zawiera ona niemal wszystkie znane pierwiastki mineralne ze szczególnie wysoką zawartością srebra w postaci koloidalnej…”

Powyższa argumentacja jest dla mnie przekonywująca. Trudno było oprzeć się pokusie wyprodukowania własnego srebra koloidalnego. To jest możliwe.

Tak więc rok 2019 będzie rokiem testowania na winnicy Dosłońce ASTVITu – bio nawozu, który dokarmia, chroni przed chorobami i insektami w połączeniu ze srebrem koloidalnym.

Cel : kompleksowe nawożenie winnicy połączone z ochroną przed chorobami i szkodnikami całkowicie bez chemii.

 

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial